frider
 
نویسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است

اکثر شرکت های تولید نرم افزارحسابداری  هدف دارند که بهترین سیستم و خدمات را ارائه دهند و از همه مهم تر این که این نرم افزار حسابداری نسخه برنامه های تلفن همراه را داشته باشند تا کاربران بتوانند به اطلاعات خود دسترسی داشته باشند، در هر زمان و هر مکان.

شرکت های تولید کننده نرم افزاری حسابداری، به این نتیجه رسیده اند که بسیاری از کاربران خود، صاحبان کسب و کارهای کوچک هستند که پس زمینه حسابداری ندارند. آنها از فناوری مانند AI و یادگیری ماشین برای به کارگیری تکراری خودکار استفاده می کنند و نیاز به ورود اطلاعات دستی را کاهش می دهند. برای مثال، وقتی دسته بندی معاملات را انجام می دهید، نرم افزار حسابداری شرکتی یاد می گیرد که چگونه موارد را طبقه بندی می کند تا بتواند آن را به صورت خودکار انجام دهد (و اگر چیزی اشتباه باشد، شما می توانید به راحتی با دسته بندی آن به صورت دستی حل کنید).

چرا شما به نرم افزار حسابداری نیاز دارید

اگر شما صاحب یک شرکت یا کسب و کار کوچک هستید فرقی ندارد، شما برای بهبود معاملات و حساب های خود به نرم افزار حسابداری نیاز دارید که پول را در داخل و خارج از کسب و کار خود ردیابی می کند،چه نرم فزارحسابداری های گران قیمت و چه نرم افزار حسابداری ارزان، با یکدیگر درقسمت حساب قابل پرداخت و ویژگی های دریافتی قابل پرداخت فرقی نمیکند اما  فریب تبلیغات شرکت های متفرقه را نخورید که با عنوان نرم افزار حسابداری رایگان جذب مشتری میکنند و در آخر هیچ خدماتی را به شما ارائه  نمیدهند . شما باید بدانید یک نرم افزار حسابداری شرکتی باید به حساب بانکی و کارت اعتباری شما متصل شود و معاملات خود را به طور خودکار دانلود کند.اگر کسب و کار شما محصولات را به فروش برساند، ممکن است نیاز به ویژگی های مدیریت موجودی و صندوق فروشگاهی داشته باشید. اگر کسب و کار شما مبتنی بر سرویس باشد، ممکن است به ابزارهای مدیریت پروژه نیاز داشته باشید. در حالت ایده آل، این نرم افزار یکپارچه سازی هایی دارد که آن را به سایر برنامه های کاربردی تجاری که از آن استفاده می کنید، متصل می کند، مانند سیستم فروش مورد نظر خود، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا خدمات بازاریابی ایمیل. قبل از خرید نرم افزار حسابداری با هر قیمتی که در نظر دارید ویژگی های مورد نیاز خودرا بسنجید.

همچنین در سال 2019، شرکتهای نرم افزاری حسابداری بیشتر، راه حل های مبتنی بر ابر را برای اشتراک ماهانه ارائه می دهند. محققان شرکت گارتنر پیش بینی می کنند که تا سال 2020، 80 درصد از فروشندگان نرم افزار - چه جدید و چه قدیمی - خدمات مبتنی بر اشتراک ارائه خواهند داد. مزایای  نرم افزارحسابداری آسان ، مبتنی بر ابر امنیت بهتر، به روز رسانی به طور منظم و حساب های مبتنی بر وب است که شما می توانید با استفاده از هر وسیله ای با یک مرورگر به هر کجا به آسانی دسترسی پیدا کنید.

یکپارچگی همچنان یک توجه مهم برای صاحبان کسب و کارهای کوچک است و بهترین برنامه های کاربردی نرم افزار حسابداری افزودن یا ادغام با برنامه های تجاری و خدمات چندگانه شخص ثالث را ارائه می دهند. به عنوان مثال، قادر به همگام سازی داده های فروش از سیستم اعتباری خود به نرم افزار حسابداری یا لیست مشتریان خود از نرم افزار حسابداری خود به خدمات بازاریابی ایمیل خود، حذف ورود داده های وقت گیر یا ناامیدی در بارگیری و آپلود فایل ها از یک برنامه به یکی دیگر.

ما همچنین برای سیستم های حسابداری با ویژگی هایی برای صرفه جویی در وقت خود، مانند سیستم های بانکداری اتوماتیک، صورتحساب آنلاین و یادآوری های پرداخت خودکار، جستجو کردیم. در اینجا بهترین انتخاب ها و اطلاعات ما در مورد روند انتخاب ما است. اگر می خواهید بیشتر در مورد آنچه که در نرم افزار حسابداری باید جستجو کنید بیشتر بدانید، به راهنمای خریدار نرم افزار حسابداری در سایت هوشمند نوین مراجعه کنید

: خدمات حسابداری آنلاین می تواند طیف گسترده ای از وظایف برای صاحبان مشاغل کسب و کار انجام دهد. بعضی از تمرکز بر وظایف حسابداری مانند ورود و دسته بندی معاملات، مطابقت حساب ها و ایجاد گزارش های مالی و گزارش هایی است که می توانید در زمان مالیات به CPA خود بدهید. دیگران خدمات پرداخت حقوق و دستمزد را ارائه می دهند. بعضی از آنها مانند کنترل کننده های مجازی، CFO ها و CPA ها، ارائه خدمات حسابداری سطح بالا مانند حسابرسی داخلی و برنامه ریزی مالی و تجزیه و تحلیل میشود .

 درآخر میخواهیم به شما بگوییم که استفاده از هر نرم افزار حسابداری بسته نوع کار شما صنف فعالت شما و درخواست خدمات شما متفاوت است که شما میتوانید برای مشاوره و انتخاب هرچه بهتر نرم افزار حسابداری مناسب کسب و کارتان به  وب سایت هوشمند نوین مراجعه کنید.

منبع :  نرم افزار حسابداری ، هوشمند نوین

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۷:۵۳ ] [ admin ]
[ ]
.: Weblog Themes By jetblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب