frider
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

همانطور كه در يك مقاله مجزا در سايت گلدشيپ به حيوان اهلي گوسفند به صورت كامل پرداختيم به برخي از بيماري هاي شايع در گوسفندان نيز اشاره اي كرديم، اما در اين مقاله اختصاصي به بيماري هاي شايع اين نوع دام زنده به صورت كامل و جامع خواهيم پرداخت و در رابطه با به بيماري چشمي گوسفندان ، اسهال گوسفندان ، علت سرفه گوسفندان ، سرما خوردگي و … صحبت خواهيم كرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۳۳:۱۳ ] [ admin ]

 

شهر گرگان ، در استان گلستان قرار دارد و مركز اين استان است. گرگان شهري توريستي است كه در همه ي فصل هاي سال به خصوص تابستان مورد توجه گردشگراناست. اين شهر طبيعت فوق العاده اي دارد و آب و هواي آن به دليل قرارگيري بين كوه و دريا از خوش آب و هوا ترين مناطق ايران است و كساني كه بيماري هاي قلبي و تنفسي دارند


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۳۱:۰۶ ] [ admin ]

آنچه باعث شروع زايمان در ميش ها ميشود رهاسازي كورتيزول جنيني ميباشد كه باعث تغيير جفت ميشود و پروژسترون ترشح شده در ميش را به استروژن تبديل مي نمايد. رشد غدد پستاني سه هفته قبل از زايمان اتفاق مي افتد و يكروز قبل از شروع زايمان در ميش ها پستان ها متورم و پر از شير مي شود. در ميش هاي بسيار جوان تورم كمتري در پستان ها رخ مي دهد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۹:۲۰ ] [ admin ]

 

نرم افزار حسابداري يك برنامه اساسي است كه به سازمان امكان مي دهد جريان پول را براي بررسي و حسابرسي داخلي و خارجي ثبت كند. اين ابزار اصلي براي ارزيابي سلامت مالي سازمان است و براي برآورده شدن موارد قانوني از طريق چنين ابزارهاي مالي اصلي به عنوان سرفصل عمومي، حسابداري قابل پرداخت و دريافتي، سفارش خريد، سهام يا موجودي و صدور صورتحساب است. پياده سازي مدرن از برنامه به ماژول حقوق و دستمزد، پرداخت الكترونيكي، جدول زماني و هزينه هاي ديگر به منظور افزايش جايگاه و گسترش در بازار ميباشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۲:۰۸ ] [ admin ]

بيماري هاي شايع در گوسفندان
گوسفندان يكي از حيوانات اهلي هستند كه به وفور شاهد نگهداري آن ها توسط روستاييان، كوچ نشينان و نيز دامداران مي باشيم. گوسفندان با توجه به خصوصيات ذاتي و بدني خود مي توانند براي انسان بسيار مفيد و كارامد باشند. مي توان از گوسفندان براي تغذيه ي شير آن ها استفاده كرد و يا از پشم آن ها در صنايع ريسندگي استفاده كرد و حتي به طور مستقيم از گوشت اين حيوان استفاده كنيم كه داراي خاصيت هاي غذايي بسياري هم مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۸:۱۳ ] [ admin ]

 

نرم افزار حسابداري يك برنامه كامپيوتري است كه به حسابرسان و حسابداران در ضبط و گزارش معاملات مالي شركت كمك مي كند. عملكرد نرم افزار حسابداري از محصول به محصول و از يك صنف به صنفي ديگرمتفاوت است. شركت هاي بزرگ تر ممكن است تصميم به راه اندازي يك سيستم سفارشي باشند كه نرم افزار حسابداريشان بايد يك مقدار حجم گسترده تري از فرشگاه ها و بيزينس هايي كه ادارات مختلف ادغام مي كنند، داشته باشند .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۶:۱۴ ] [ admin ]

بيماري، اختلالي است كه سبب ايجاد ناراحتي هاي جسمي و روحي خواهد شد. دام هاي زنده هم مانند انسان ها دچار بيماري خواهند شد. برخي از بيماري ها نيز بين دام و انسان ها مشترك مي باشند. در اين مقاله قصد داريم تا شما را با انواعي از بيماري هاي گوسفندان و مريضي هاي موجود در دام زنده و گوسفند زنده آشنا كنيم. تا در موقع لازم بتوانيد جان دام هاي خود را نجات دهيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۶:۳۰ ] [ admin ]

 

نرم افزار حسابداري چيست ؟ نرم افزار حسابداري برنامه اي است كه به كسب و كار كوچك كمك مي كند تا امور مالي خود را با رديابي پول دريافتي، بدهكاري و بستانكاري خود مديريت كند. ما در اين قسمت از اين مطلب گوشه اي از اطلاعات راجب نرم افزار حسابداري مقرون به صرفه و آسان براي استفاده براي كسب و كارهاي كوچك براي شما ارائه ميدهيم .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۰۷:۵۳ ] [ admin ]

طرح توجيهي پرورش گوسفند و بره به روش پرواربندي گوسفند و پرواربندي بره
منظور از پرواربندي يعني چاق كردن دام و كسب حداكثر اضافه وزن و ازدياد گوشت آن با استفاده از غذاي مناسب و با رعايت مسايل بهداشتي.پرورش گوسفندان جز مشاغلي هست كه نه تنها در آن هچي ضرري شامل شما نمي شود بلكه كل سرمايه شما بر ميگردد.
گوسفند به دليل دارا بودن جثه كوچك، اهلي بودن، توليد گوشت، شير، پشم و …جزء حيواناتي ميباشد كه انسان به پرورش آن روي آورده است. پرورش گوسفند در سالهاي اخير طرفداران بسياري پيدا كرده است.
البته پرورش و پرواربندي گوساله و گاوهاي گوشتي هم سود خوبي دارد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۱۱:۱۹ ] [ admin ]

 

با گسترش شهرنشيني و افزايش اسكان در شهرها و رشد شهر نشيني؛ توجه به معيارها و شاخص هاي شهرسازي و بطبع آن بازسازي داخلي بسيار مورد توجه اكثر قريب به اتفاق مردم قرار گرفته كه در اين ميان نقش شركت هاي پيمانكار و متخصص در زمينه بازسازي ساختمان هر روز بيشتر و بيشتر مي گردد.

در كشور ما مانند اكثر كشورها در زمينه بازسازي ساختمان شاهد يك نوع پراكندگي تخصصي مي باشيم بعنوان مثال كمتر ديده مي شود يك كابينت ساز در زمينه كاغذ ديواري داراي تخصص بوده و يا يك شركت در زمينه مبلمان بتواند در حوزه پرده داراي تخصصي خاصي باشد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۰۷:۳۶ ] [ admin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By jetblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب